U kosteł na... koncert

У КОСТЕЛ НА... КОНЦЕРТ

У кафедральному костелі святих Петра і Павла відтепер два органи. Поруч з великим угорі на хорах, встановленим кілька років тому, з’явився й малий унизу – усього на шість регістрів. Його подарували мирянам Луцької дієцезії римо-католицької церкви сестри-черниці зі Швейцарії. Про храм у нашому місті вони довідалися від керуючого дієцезією єпископа Маркіяна Трофим’яка, який кілька разів їздив у цю країну і правив там службу Божу в різних парафіях. Малий орган буде зручно використовувати під час концертів, коли виступатимуть солісти. А такі з благословення Владики відбуваються тут досить часто.

Микола Якименко

[“Голос України” ч. 25 (4275)

від 8 лютого 2008 р., 4 стор.]

[“Волання з Волині”, ч. 1 (80) від січня-лютого 2008 р., стор. 36.]

Do kościoła na... koncert

DO KOŚCIOŁA NA... KONCERT

W kościele katedralnym pw. św. Piotra i Pawła w Łucku są od teraz dwoje organów. Oprócz wielkich w górze na chórze, zamontowanych tam kilka lat temu, pojawiły się małe organy na dolemają one tylko sześć registrów. Dla wiernych rzymskokatolickiej diecezji łuckiej podarowały je siostry zakonne ze Szwajcarii. O świątyni w naszym mieście dowiedziały się one od ordynariusza diecezji ks. bpa Marcjana Trofimiaka, który kilka razy jeździł do tego kraju i odprawiał tam Msze św. w różnych parafiach. Z mych organów będzie się wygodnie korzystać podczas koncertów, kiedy będą występować soliści. A koncerty takie za zgodą i błogosławieństwem Biskupa odbywają się tutaj dosyć często.

Mykoła Jakymenko

[“Hołos Ukrajiny” (“Głos Ukrainy”)

nr 25 (4275)

z 8 lutego 2008 r., s. 4.]