Sursum corda. W górę serca

Biblioteka "Wołania z Wołynia"

T. 10 Ks. Witold Józef Kowalów, „Sursum corda. W górę serca. Wybór artykułów prasowych z lat 1992-1997”, Biały Dunajec – Ostróg 1999.
 Wybór artykułów prasowych wołyńskiego kapłana z lat 1992-1997. Są to artykuły głównie publikowane na  łamach „Wołania z Wołynia”, ale także „Radości Wiary” (Drohobycz), „Gazety Lwowskiej”, „Dziennika Kijowskiego”, „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i innych czasopism. Ich najczęstszą tematyką jest odrodzenie Kościoła Katolickiego na Wołyniu i sam Wołyń. Publicystyka religijna. Swego rodzaju przewodnik po najnowszych dziejach diecezji łuckiej.

Sursum corda. В гору серця

T. 10   Ks. Witold Józef Kowalów, „Sursum corda. W górę serca. Wybór artykułów prasowych z lat 1992-1997”, Biały Dunajec – Ostróg 1999 (польською мовою).

Вибір статей із преси за 1992-1997 роки авторства волинського священика. Ці статті, в основному, публікувалися на сторінках „Волання з Волині”, „Радості Віри” (Дрогобич), „Львівської Газети” („Gazeta Lwowska”), „Київського Щоденника” („Dziennik Kijowski”), „Недільного Гостя” („Gość Niedzielny”), „Неділі” („Niedziela”) та інших часописів. Головною їх тематикою є відродження Католицької Церкви на Волині й сама Волинь. Релігійна публіцистика. Свого роду путівник по найновішій історії Луцької дієцезії.